Referencje

Marek Grabowski Lato 2019

Jestem Marek obecnie studiuję na Politechnice Gdańskiej oraz Sopockiej Szkole Wyższej.
W ostatnim sezonie miałem przyjemność przeżyć przygodę życia dzięki wyjazdowi na program Work and Travel do USA jako pool manager w premieraquatics . Z pełnym przekonaniem mówię że była to przygoda życia, ponieważ tak jak Wy zastanawiałem się kilka miesięcy przed wyjazdem czy uda mi się pogodzić zaliczenia, wybrać właściwe bilety, zaaklimatyzować się w nowym miejscu, a przy tym dobrze wypełnić swoje obowiązki.
Egzaminy dzięki pomocy z biura organizującego wyjazd @stany_pl zaliczyłem przed wyjazdem, zakupiłem bilet, spakowałem małą walizkę i ruszyłem do Nowego Jorku, a stamtąd do Waszyngtonu D.C.
Na miejscu byłem miło zaskoczony otwartością ze strony innych ludzi, szacunkiem do pracy w jaką byłem zaangażowany a przede wszystkim tym, że przez cały okres pobytu mogłem liczyć na wsparcie ze strony przełożonych i samej firmy Premier z jaką wyjechałem.
We wszystkich sprawach od zakwaterowanie po pierwsze dni pracy opiekun wymiany ze strony firmy dbał o każdego studenta, a to ze względu na to, że sam nim był przed laty i wiedział jak nam pomóc ????
Lato dzięki wspólnym wyjściom firmowym, szalonym wycieczkom z innymi studentami oraz uczciwe zarobki pozwoliły mi na wymarzoną podróż po Kalifornii, lot Helikopterem nad Nowym Jorkiem oraz Vegas zakup nowego Iphone oraz poznanie nowych przyjaciół, których odwiedzę w przeciągu kilku miesięcy!
Jestem prawdziwym żywym przykładem, że program W&T to nie tylko wakacje, to coś co zostaje Ci w sercu na całe życie!

Wszystkie referencje

Opowiedz nam swoją historię!

Chcesz podzielić się z nami swoimi letnimi przygodami? Napisz nam, jak wyglądał Twój wyjazd na Work And Travel z Premier Aquatics! Najlepsze prace nagrodzimy.